e-Galatsi

σερφάροντας στο Γαλάτσι

Μετά από ένα πρώτο ημίχρονο χωρίς γκολ, στο 50′ με πέναλτι του Μανέτα, o ΠΑΣ  έκανε  το 0-1  Στο 68′ οι γηπεδούχοι  έκαναν το 1-1, τρία λεπτά αργότερα όμως,στο 71' , ο  Χατζηπαναγιώτης  έκανε το  1-2. Πολύ γρήγορσα όμως ήρθε και η απάντηση του Κολωνού με γκολ 77' που διαμόρφωσε και το τελικό 2-2.

Μετά 4 αγωνιστικές ο  ΠΑΣ προχωρά χωρίς ήττα(1 νίκη ,3 ισοπαλίες) και αφήνει χαμόγελα και αισιοδοξία.

ΚΟΛΩΝΟΣ: Ροκανάς, Λίκα, Σταυράτης (90+2′ Μακρόπουλος), Καπελάκης, Χιονάς, Δαρζέντας, Ρώσση (46′ Οντάτζης), Ράσα, Καλομοίρης, Σκεύης (46′ Λιγγόπουλος) (84′ Λαμπιτσάκης)), Βλάχος.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ: Θεοφανίδης, Θωμάι, Βούλγαρης, Μπουλάρι (84′ Αποστολόπουλος), Βογατσάς, Αρναρέλλης, Θεοδωρακάτος, Μανέτας (75′ Γεωργαντώνης), Χρηστίδης, Χατζηπαναγιώτης, Ραπάι.

Πηγη:STOPLEKTO.GR